פתרונות פנסיונים למעסיקים - פתאום קל להשקיע בעובדים שלכם

תכנית המעסיקים שלנו ב-cover מציעה פתרונות חיסכון פנסיוני, גמל והשתלמות שעובדים בשבילכם ובשביל העובדים שלכם. היא דואגת לעתיד הפנסיוני ולהווה הביטוחי ולניהול פשוט ומקצה לקצה - גם בפן השירותי וגם בפן התפעולי.

מעסיקים, ככה נראה השקט שלכם:


ניהול הפקדות ודיווחים

דוחות הפקדות ואישורי מס

טפסי עזר ל-161

עמלות סליקה ודמי ניהול נמוכים

בחינת שיעורי הפקדה

בדיקות קבועות של דוחות הפיצול והעלויות הביטוחיות

תכנית המעסיקים של cover

לכם זה חוסך זמן והתעסקות מיותרים
לעובדים שלכם זה יחסוך עד מאות אלפי שקלים בפנסיה
ליווי אישי וערך מוסף ארוך טווח
מסלול ישיר ונוח למומחי חיסכון פנסיוני שינתחו באופן אישי את המצב של כל עובד, יאפשרו לבחור מסלולים משופרים מכל בחינה ויציעו שירות מתמשך בהתאם לסטטוס ולמצב בחיים כמו: תכנון חיסכון ובניית תכנית פרישה, התאמה כיסויים ביטוחיים בצורה אישית, ליווי בפתיחה של מסלולים מתאימים, ביטול של פוליסות כפולות, ניהול הסדרים פנסיונים
עובדים מרוצים עד הפנסיה
לדאוג לעובדים שלכם, זה הרבה יותר מקפה טוב ויום גיבוש - זה לגעת בנושאים החשובים ביותר להם. עם שילוב של כלים דיגיטליים ושירות אישי של מומחי ביטוח, אנחנו ב-cover עושים מהפכות בעולם הביטוח ומציעים לעובדים את התנאים הטובים ביותר בשוק - במחיר, בקלות הניהול, בשקיפות ובהתאמה האישית.
פתרונות מקצה לקצה
סטטוס ביטוחי לכל עובד -בדיקת כיסויים, דמי ניהול וחסכונות. דמי ניהול הטובים בשוק -עם תנאים שמקבלים הארגונים הגדולים בישראל. תהליכים דיגיטליים חכמים, אופטימיזציה והמלצות שוטפות לשיפור תנאים. שירות אישי, כשצריך, שירות של מומחה שילווה וייצג בכל מקרה

מביטוח וחיסכון
ל-cover

בכמה פרטים אישיים נכיר
ונוכל להתחיל
שם מלא
מספר נייד

ניקח רגע להכיר
אנחנו ב-cover משנים את תחום הביטוח עם כלים טכנולוגיים, שירות אישי ומחירים משתלמים במיוחד למעסיקים ולעובדים. אנחנו רותמים כוח מאות ארגונים ועשרות אלפי לקוחות כדי להשיג את התנאים והייצוג הטובים ביותר ועובדים עם כל החברות הגדולות, אבל מחויבים רק ללקוחות שלנו.
השילוב הזה מאפשר לנו להיות חדשניים יותר, להציג לכם את הכיסויים העדכניים ביותר, להשיג מחירים טובים במיוחד ולטפל בכל מקרה בכל תשומת הלב. אם עד היום הביטוח שלכם היה "הדבר הזה שצריך", אנחנו "הביטוח שבא לעשות לי טוב".
Advice F.P סוכנות לביטוח
באים מבית טוב
מאחורי cover עומדת קבוצת ADVICE, קבוצת ביטוח מנוסה ועתירת ידע
תיק ביטוחי וחיסכון פנסיוני במקום אחד
תיק אישי
my cover - לראות את כל הביטוחים והחסכונות במקום אחד
חיסכון פנסיוני
חיסכון פנסיוני
מצטרפים לאלפי מבוטחים ומקבלים תנאי פנסיה מעולים