לשפר את קרן הפנסיה

פשוט לעבור לקרן פנסיה גדולה ומשופרת, עם דמי ניהול מעולים הזדמנות ששווה לכם עשרות אלפי שקלים
תהליך קצר והתאמה אישית
היום, כשהעתיד לא בטוח, יש דבר אחד שבטוח - קרן פנסיה איכותית היא הדרך הטובה ביותר להבטיח את העתיד בעת הצורך ולאורך הפנסיה. החלטה נכונה היום, תהיה שווה בפנסיה עוד עשרות ואפילו מאות אלפי שקלים. החלטה נכונה עכשיו, תאפשר לך לקבל הצעה טובה יותר.
בתהליך קצר, יועץ מקצועי יבחן את קרן הפנסיה הנוכחית, הכיסויים הדרושים לך ויתאים לך באופן אישי הצעה משופרת באחת מקרנות הפנסיה המובילות, ובתנאים ששמורים לארגונים גדולים.
מה הסיפור סביב דמי הניהול מצבירה והפקדה?
כולם מדברים על דמי ניהול, ובצדק, אבל הם לא חזות הכל. דמי הניהול בקרנות שאנחנו מציעים הם מהטובים בשוק, אבל יחד איתם אנחנו בוחנים את תשואות הפנסיה, מצבה הפיננסי, הכיסויים והשירות, ובוחרים ביחד את המוצר המתאים ביותר בהתאמה אישית לך.

לשפר את קרן הפנסיה

בשיחה עם מומחה פנסיוני נוכל להציע לך חיסכון פנסיוני משתלם יותר, עם שירות מלא וכיסויים כלולים.
קרן פנסיה או ביטוח מנהלים?
גם קרן פנסיה וגם ביטוח מנהלים יאפשרו לך לקבל הכנסה קבועה ויציבה בגיל הפרישה, והשאלה היא היכן הסכום יהיה גבוה יותר ואילו כיסויים לאורך השנים צריך לרכוש בנפרד.
בעוד שקרן פנסיה היא התאגדות קבוצתית של חוסכים, ביטוח מנהלים הוא חוזה אישי - פוליסה מול חברת הביטוח. כחוזה אישי, ביטוח המנהלים הוא קבוע, והחוסכים בו לא נהנים מהתחרות בקרנות הפנסיה ומהוזלת דמי הניהול. בנוסף, את הביטוחים שכלולים כבר בקרן הפנסיה בתנאים משופרים, החוסכים בביטוח מנהלים קונים בנפרד כתוספת, ובמחיר יקר יותר.

מביטוח וחיסכון
ל-cover

בואו נראה לכם כיצד ניתן לשפר את קרן הפנסיה
שם ומשפחה
מספר נייד

ניקח רגע להכיר :)
אנחנו ב-cover משנים את תחום הביטוח עם כלים טכנולוגיים, שירות אישי ומחירים משתלמים במיוחד. אנחנו רותמים כוח של עשרות אלפי לקוחות כדי להשיג את התנאים והייצוג הטובים ביותר ועובדים עם כל החברות הגדולות, אבל לא מחוייבים או תלויים באף אחת מהן. השילוב הזה מאפשר לנו להיות חדשניים יותר, להציג לכם את הכיסויים העדכניים ביותר, להשיג מחירים טובים במיוחד ולטפל בכם עם כל תשומת הלב כשצריך. אם עד היום הביטוח שלכם היה "הדבר הזה שצריך", אנחנו "הביטוח שבא לעשות לי טוב".
Advice F.P סוכנות לביטוח
באים מבית טוב
מאחורי cover עומדת קבוצת ADVICE, קבוצת ביטוח מנוסה ועתירת ידע
תיק ביטוחי וחיסכון פנסיוני במקום אחד
תיק אישי
my cover - רוצים לראות את כל הביטוחים והחסכונות במקום אחד?
פתרונות פנסיוניים למעסיקים
מעסיקים
פתרונות פנסיונים למעסיקים - פתאום קל להשקיע בעובדים שלכם